Südamed tunnevad ära hinge tõe helides

Kasulikku

Kommenteeri

Kas oled märganud, et mõnda inimest võiks lõputult kuulata ja pole isegi väga vahet, millest ta räägib?

Hääl on nagu hologramm ja selles peegelduvat informatsiooni võtame enamasti vastu alateadlikult. Helipakett sisaldab teavet nii meie füüsilise, psühholoogilise kui energeetilise seisundi kohta. Ehk oled märganud ka ebamugavustunnet, kui keegi väga kõrge ja kileda häälega midagi räägib? Ebasiiruse tunneme ära kogu kehaga. Sama kehtib ka vastupidise puhul. Siiras hääl on pigem madal ja sügav.

On tähenduslik, et tihti räägitakse "oma hääle leidmisest" kui metafoorist üleüldse eneseväljenduse kohta, mis võib olla ehe muusikaline kõla, maalistiil või hoopis toidukunsti nišš.

Mida paremas kontaktis on inimene oma keha ja hingega, seda mõnusam on teda kuulata - hääles avaldub sõna otses mõttes kooskõla. Mitmed vaimsed õpetajad ja energiatöö praktikud kasutavad häält ka teadlikult tervendamise ja häälestamise vahendina. Sellisel juhul võib loeng, seminar või teraapiline vestlus olla nagu helivann ning keha ja hing võtavad info vastu ala/üliteadlikult (nt Matt Kahn, Darshan, Osho jt)

Meis kõigis on see tervendav vägi olemas, kui räägime... armastusega. Oled märganud, kuidas vahel võib mõni südamlik tervitus päeva ootamatult palju rõõmu tuua? Armastus on me algolemus ja sellest tundekohast jagades meenutame teistele... nende algolemust.

See on üks ilusamaid asju, mida saame teha. Mis siis, kui heli ületaks keele piirid ja oskaksime südamega kuulata ja hingest jagada? Alustame armastuse allikaga ühendumisest iseendas.

See pilt siin on minu jaoks südamest südamesse jagamise väljendus, mida olen viimasel ajal kogenud. Mida lähemal oleme oma hingele, seda rohkem saavad seda peegeldada inimesed me ümber. Hingepere liikmed leiavad üksteist. Hääl ei valeta, selles on kõik kuuldaval. Hingest jagamise ja südamega kuulamisega käib kaasas ka maagiline kogemus, et oleme kuuldud,  nähtud ,...

...nähtud oma ilus JA haavatavuses. Vahel võib äärmiselt tervendav olla ka sügav ja siiras jagamine, mis tuleb hoopis valukohast. Tunneme endas sama koha ära ja tajume inimkogemuse haprust, vaprust ja ilu... oleme tervendavas ühenduses. Need, kes on osalenud mõne tervendava praktika lõpuringis, ilmselt teavad, millest räägin. Vahel tahaks lausa salvestada, sest ehedad jagamised on otsatult kaunid. Tõeline armastus hõlmab KÕIKI kogemusi.

Soovin Sulle kooskõla iseenda ja Universumiga, armastuse allikaga iseendas ning hääle maagiat argipäeva. Räägi armastuse ja kuula südamega!

Pilt ja tekst: Minni

Lisa kommentaar

Email again: